Velmi prodávaný produkt Černé závěsné svítidlo Markslöjd Allington Chandelier, ø 38 cm od společnosti Markslöjd ve slevě 7 331 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Černé závěsné svítidlo Markslöjd Allington Chandelier, ø 38 cm od top značky Markslöjd - tento produkt prodáváme v neopakovatelné akci za 7331 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezen. Už se těšíte na svoji objednávku?
Černé závěsné svítidlo Markslöjd Allington Chandelier, ø 38 cm od kvalitní značky Markslöjd - tento hit můžete získat s neuvěřitelnou slevou za 7331 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
Honosný, a přitom naprosto vkusný. Lustr Allington je plný vybrané elegance, která je nadčasovou klasikou. Závěsné svítidlo sestává z kovové konstrukce a čirých drobných hranolů, které jsou spuštěny po délce svítidla a vytvářejí efekt padajících kapek vody.
Tento půvabný kousek skvěle zapadne do místností s vysokými stropy. Stylově se hodí do glamour, tradičních, ovšem i moderně laděných interiérů.
Švédská značka Markslöjd kromě kvalitní výroby svítidel všeho druhu dbá i na životní prostředí a snaží se snížit naši nepříznivou klimatickou stopu. Společnost často pracuje s recyklovanými materiály a je soběstačná díky zelené a větrné energii.
Další informace k produktu: Černé závěsné svítidlo Markslöjd Allington Chandelier, ø 38 cm