Zákazníky doporučované zboží Postel AZJA 140x200cm z masivu borovice Borovice populárního výrobce MAGNAT výhodně za 3 999 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Dnes jsme vybrali: od top výrobce MAGNAT - tento artikl objednávejte za výhodnou cenu 4199 Kč. Vybírejtee zboží v akci z pohodlí vašeho domova. Vy neplatíte nic navíc!
Velmi žádaný produkt, Postel AZJA 140x200cm z masivu borovice Borovice od Signal - toto zboží si můžete objednat za bombastickou cenu 3999 Kč. V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Neplaťte jinde víc, než musíte.
Postel AZJA 140x200 cm z masivu borovice. Postel ocení milovníci jednoduchosti a minimalismu. Vyniká klasickým vzhledem, který perfektně doplní každou ložnici. K výrobě postelí je použito masivní borovicové dřevo nejvyšší kvality, které v kombinaci s dvěma vrstvami ochranného laku zaručuje odolnost a dlouhou životnost. - Součástí postele je latkový rošt. - Stabilitu upevňuje 12 kolíku a 6 šroubů, které je třeba řádně utáhnout. Údržba: Povrch nábytku otřete do čista měkkým hadříkem. Vyhněte se použití chemikálií.
Parametry produktu Postel AZJA 140x200cm z masivu borovice Borovice
Podívejte se na další obrázky k produktu Postel AZJA 140x200cm z masivu borovice Borovice a zjistěte jaká je aktuální cena.
Klikněte do obchodu zde.