Perfektní Povlečení na jednolůžko Melvin, 140 x 200 cm od známého výrobce Mijolnir za přívětivou cenu 599 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Povlečení na jednolůžko Melvin, 140 x 200 cm značky Mijolnir - tento hit naleznete za bombastickou cenu 599 Kč. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.
Povlečení na jednolůžko Melvin, 140 x 200 cm od populární značky Mijolnir - toto zboží si můžete zakoupit v neopakovatelné akci za 599 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Udělejte si radost.
Toto povlečení v sobě kombinuje to nejlepší z polyesteru i bavlny. Je velmi pevné, odolné, savé, prodyšné a po vyprání jej nemusíte žehlit.
Mimoto si uchovává svůj tvar i jasnost barev a tvarů. Zkrátka lůžkovina, jak má být ♥
OBÁLKOVÉ ZAPÍNÁNÍ
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.
Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.
Další informace k produktu: Povlečení na jednolůžko Melvin, 140 x 200 cm