Oblíbený produkt Rozkládací pohovka DIORA Zelená od producenta DOMEX v akci za 11 539 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Oblíbené zboží od značky DOMEX - tento hit můžete získat v časové omezené slevě za 11539 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Nakoupit a ještě ušetřit, co si víc přát.
Ve slevě je Rozkládací pohovka DIORA Zelená od top značky Signal - tento hit naleznete levně za 11539 Kč. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Nakupování na internetu je výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.
Rozkládací pohovka DIORA. Pevná konstrukce ze dřeva a OSB desky. Prošívaný podsedák. Snadné rozkládání pohovky na lůžkovou podobu. Výplň - kvalitní PUR pěna. Velmi pohodlná díky odpružení typu Bonell. Potah - Tkanina Lambi je velmi příjemná na dotyk. Je to jemná látka s mírně nápadnou texturou. Údržba - Vyhněte se používání chemikálií.
Parametry produktu Rozkládací pohovka DIORA Zelená
Podívejte se na další obrázky k produktu Rozkládací pohovka DIORA Zelená a zjistěte jaká je aktuální cena.
Klikněte do obchodu zde.